Wybierz kolor tkaniny

Klasyczne Paski


Jednobarwne


Szare paski


Żółte paski


Niebieskie paski


Czerwone paski


Brązowe paski


Zielone paski


Podgumowane Wodoodporne - seria PLAIN


Product
CENA: 0 PLN
 

Wybierz typ markizy

Wpisz rozmiar

cm
cm

Wybierz KOLOR KONSTRUKCJI

Wybierz kolor tkaniny

RODZAJ STEROWANIA

Nasz konsultant zweryfikuie zamowienie i skontaktuie sie z panstwem w celu omowienia szczegolow

Dla wszystkich, którzy cenią wygodę i niezależność w trakcie zakupów i urządzania domu, konfigurator markiz tarasowych okaże się bez wątpienia doskonałym rozwiązaniem. To nowoczesne narzędzie pozwala zaprojektować roletę tarasową według własnego pomysłu, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i możliwości!

Przygoda zaczyna się od wyboru typu markizy spośród pięciu dostępnych wariantów: Malta, Australia, Palladio, Dakar i Corsica. Następnie należy wybrać odpowiedni kolor konstrukcji oraz tkaniny - to zadanie może zająć dłuższą chwilę, gdyż oferujemy bogaty wachlarz tkanin jednobarwnych oraz w paski; istnieje także możliwość wyboru materiału wodoodpornego. To bardzo ważny wybór, ponieważ markizy mają służyć przez lata. Muszą więc pasować do otoczenia, komponować się w designem tarasu i zaspokajać nasze potrzeby estetyczne.

Drugi krok w trakcie konfiguracji markiz tarasowych ma już charakter bardziej techniczny. Należy tutaj uwzględnić wszystkie niezbędne dla projektu parametry. Zadanie jest jednak bardzo proste, ponieważ wystarczy wpisać szerokość, wybrać długość wysięgu oraz zdecydować, czy interesuje nas sterowanie ręczne czy elektroniczne. Te dane pozwolą stworzyć projekt według osobistych potrzeb klienta i skonfigurować indywidualny cennik markiz tarasowych.

Możliwość samodzielnego aranżowania markiz tarasowych ma wiele zalet. Przede wszystkim można to zrobić, nie wychodząc z domu! To doskonałe alternatywa dla tych, którzy nie są miłośnikami ulicznych korków i tłumu, ale także dla wszystkich, którzy oprócz kupna markiz mają na głowie dziesiątki innych spraw. Kolejnym atutem takiego rozwiązania jest całkowita niezależność oraz komfort - nie musimy obawiać się, że pod wpływem sugestii, rad sprzedawcy i emocji, zdecydujemy się na projekt, który nie do końca będzie spełniał nasze oczekiwania. To ważne, bo przecież zależy nam na stworzeniu markizy, która zapewni wytchnienie od palącego słońca, markizy, która zagwarantuje nam idealne warunki do odpoczynku w zaciszu naszego tarasu.Blog